پنجشنبه 27 تير 1398   08:06:24
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1
با حضور مدیران استانی با حضور مدیرکل اُمور بانوان استانداری : تشکیل کارگروه اُمور بانوان و خانواده شهرستان چرام به منظور بررسی مشکلات و رفع چالشها. فرماندار شهرستان چرام ، با اشاره به اینکه ، بانوان نیمی از اثرگذارترین اقشار جامعه هستند که باید در اُمور مختلف مورد توجه ویژه قرار گیرند گفت : با مشارکت بانوان در اُمور مختلف علمی ، فرهنگی و هنری شهرستان ، آسیب های اجتماعی کاهش چشمگیری خواهد داشت و نقش زنان هم برجسته تر از گذشته خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چرام: کارگروه تخصصی بانوان و خانواده شهرستان چرام ، برای بررسی آخرین وضعیت حوزه های بانوان در شهرستان چرام تشکیل شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری  در این جلسه ،  با اشاره به اینکه ، توانمندسازی مادران باعث توانمندی جامعه خواهد شد و نقش مادران در تربیت فرزندانی خلاق و با انگیزه از اهمیت زیادی برخوردار  است گفت :  تدوین سند ارتقای زنان و خانواده با هدف بررسی فرصت ها و محدودیت های حوزه زنان مشخص شد و در شورای برنامه ریزی مورد بحث و کارشناسی قرار گرفت.

آذر صفایی نیا ، با بیان اینکه ، باید براساس شناخت مسائل و مشکلات جامعه ی هدف ، اولویت بندی ها مشخص و با یک رویکرد علمی به آن عمل کنیم  افزود : جامعه ی هدف ما دراین کارگروه ، تمامی زنان، دختران و خانواده شهرستان چرام هستند که نیازمند مشارکت بیشتر این قشر در رویدادهای اجتماعی و فرهنگی است.

فرماندار شهرستان چرام ، با اشاره به اینکه ، بانوان نیمی از اثرگذارترین اقشار جامعه هستند که باید در اُمور مختلف مورد توجه ویژه قرار گیرند گفت : با مشارکت بانوان  در اُمور مختلف علمی ، فرهنگی و هنری شهرستان ، آسیب های اجتماعی کاهش چشمگیری خواهد داشت و نقش زنان هم برجسته تر از گذشته خواهد بود.

هادی فتاحی اصل ، افزود : ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان ، با ارائه راهکارهای اجرایی و با  تبادل نظر  و همفکری نسبت به حل مشکلات شهرستان ، تصمیم گیری علمی نمایند و پس از نتیجه گیری ، تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

بهبود زندگی بانوان، پرهیز از تبعیض جنسیتی ، تلاش برای همکاری میان سازمانی ، ایجاد استاندارد روانی در محیط کار، بالا بردن سواد علمی فرهنگی و اجتماعی بانوان ، استفاده از بانوان توانمند در پست‌های تخصصی و ایجاد فضای امن کاری از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

در پایان این نشست ، مسئول اُمور بانوان فرمانداری شهرستان چرام ، گزارشی از آخرین وضعیت زنان شهرستان چرام ، در حوزه های  مختلف  ارائه کرد و یافته های تدوین سند ارتقاء وضعیت زنان نیز بررسی شد.
روابط عمومی فرمانداری چرام

بيشتر
مجری سایت:شرکت سیگما