پنجشنبه 27 تير 1398   07:49:04
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1

1
با پیگیری فرماندار چرام نمایندگی امور عشایر چرام ایجاد می شود در نشست مشترک فرماندار شهرستان چرام و مدیرکل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد مشکلات و نیازمندی های عشایر شهرستان چرام بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چرام در نشست مشترک فرماندار شهرستان چرام و  مدیرکل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد مشکلات و نیازمندی های عشایر شهرستان چرام بررسی شد.
فرماندار چرام در این نشست اظهار داشت : شهرستان چرام جز شهرستان هایی است که به لحاظ موقعیت جغرافیایی میان بند شهرستان های گرمسیری و سردسیری است.

وی افزود: به همین دلیل با توجه به اینکه عشایر زیادی در شهرستان چرام وجود دارد و در مسیر ایلراه می باشد مکاتبات و پیگیری هایی با استاندار و از طریق استانداری با مرکز داشتیم جهت استقرار نمایندگی. امور عشایر و اقدامات خوبی صورت گرفت.

هادی فتاحی اصل با اشاره به جلسه دیشب با استاندار بیان کرد:دکتر احمدی همکاری خوبی داشتند و مدیرکل امور عشایر را مامور کردن که امروزدر شهرستان چرام حضور پیدا کند که وی به قول خود عمل کرد و جلسه ای امروز در محل فرمانداری چرام با حضور مدیرکل امور عشایر تشکیل شد
وی به مصوبات این جلسه اشاره کرد و گفت:مقرر شد که ما مکان مناسبی جهت استقرار نمایندگی امور عشایر در اختیار آنها قرار دهیم و هفته آینده با معرفی یکی از کارشناسان امور عشایر این اداره در شهرستان چرام جهت رفاه حال عشایر ایجاد شود.

فرماندار شهرستان چرام بیان کرد:انشاالله در سال های آینده ساختمان مجزا و دستگاه های مورد نیاز عشایر باهمکاری مسئولان استانی تهیه می شود.
وی به نقش امور عشایر اشاره کرد و تصریح کرد:با راه اندازی نمایندگی امور عشایر در شهرستان چرام بازگشایی جاده های عشایری، اشتغالزایی و خدمات رسانی در خصوص همه نیازهای امور عشایر با شتاب بیشتر و بهتری انجام می گیرد.

براساس این گزارش تعداد خانوارهای عشایری شهرستان چرام ۱۲۰۰خانوار می باشد که با تاسیس نمایندگی امور عشایر چرام نیازی به مراجعه به شهرستان های همجوار نیست.
روابط عمومی فرمانداری چرام

 

بيشتر
مجری سایت:شرکت سیگما