• 1396/8/11 پنجشنبه
 • برگزاری جلسه گارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چرام/ تصاویر
  جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چرام به ریاست پاداش فرماندار این شهرستان برگزار گردید.
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چرام ، صبح امروز جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چرام به ریاست پاداش فرماندار این شهرستان با حضور اعضا برگزار گردید.

  داریوش پاداش گفت: ایجاد فرصت های شغلی جدید از مهمترین وظایف کارگروه به شمار می رود که این امر با دلسوزی و برنامه ریزی و نظارت مستمر بر فعالیت ها و تلاش شبانه روزی محقق خواهد شد.

  وی بیان کرد:شهرستان چرام به لحاظ منابع زیرزمینی معدن و آب و منابع روزمینی خاک مناسب و کشاورزی بستر مناسبی برای اشتغال و سرمایه گذاری می باشد.

  فرماندار چرام با اشاره به اینکه این کارگروه برای اولین بار در شهرستان چرام تشکیل می شود تاکید کرد:ایجاد اشتغال برای جوانان و فارغ التحصیلان از اولویت های دولت تدبیر و امید و استاندار محترم می باشد که می بایست همه مسئولان با فراهم کردن زیرساخت ها و برنامه ریزی دقیق برای اشتغال جوانان عزیز تلاش مضاعف داشته باشند.

  رییس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چرام افزود: ایجاد فرصت های شغلی جدید از مهمترین وظایف کارگروه به شمار می رود که این امر با دلسوزی و برنامه ریزی و نظارت مستمر بر فعالیت ها و تلاش شبانه روزی محقق خواهد شد.

  فرماندار شهرستان چرام با اشاره به مصوبات اولین کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چرام اظهار داشت:در راستای حمایت از دانش آموختگان , دستگاه های اجرایی شهرستان چرام با لحاظ ملزومات آیین نامه و ضوابط قانونی طرح کارورزی دولت، نسبت به به کار گیری متقاضیان بومی شهرستان اقدام و اهتمام ویژه نمایند.
  وی افزود:بانک ها و موسسات مالی با لحاظ ملزومات قانونی خود، تدابیر لازم جهت تسهیل شرایط پرداخت تسهیلات به سرمایه گذاران را معمول و با دستگاه های اجرایی شهرستان چرام همکاری نمایند.

  نماینده عالی دولت و رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان چرام  تاکید کرد: اعضای کارگروه نسبت به شناسایی پتاسیل های اشتغال زای شهرستان در حوزه مدیریتی خود اقدام و جهت برنامه ریزی و هدف گذاری بلند مدت شهرستان در جلسات آتی کارگروه پیشنهاد نمایند.

  وی با بیان اینکه کارگروه اشتغال نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد گفت: انتظار می رود این کارگروه به طور فعال و پویا بتواند به وظایف خود عمل کند تا انشاا… شاهد برطرف شدن نقاط ضعف در حوزه اشتغال باشیم.

  تصاویر تکمیلی:


  آرشیواخبار