• 1397/1/19 يكشنبه
 • بازدید میدانی فرماندار شهرستان چرام از شهرک بناری و روستای دره شیری/ تصاویر
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام، هادی فتاحی اصل سرپرست فرمانداری چرام در راستای ارزیابی وضعیت اماکن روستایی شهرستان چرام  و برنامه ریزی مطلوب جهت پیگیری و رفع مشکلات، نیازمندیها و زیرساخت های اساسی آنها، در ادامه سلسله بازدیدهای میدانی خود از مناطق مختلف شهرستان، عصر روز یک شنبه به همراه تعدادی از کارشناسان فرمانداری در شهرک جدیدالتاسیس بناری حضور بهم رساندند.
  در این بازدید؛ فتاحی اصل ضمن ابراز خرسندی از بافت کالبدی و ایمنی سازی مطلوب ساختمان ها در شهرک بناری، تسریع در ایجاد و توسعه خدمات زیربنایی من جمله گازرسانی، تکمیل برق رسانی، احداث مدرسه و مسجد، جدولگذاری ، زیرسازی و اسفالت معابر آن شهرک جدیدالتاسیس را بسیار ضروری و پیگیری این مهم را به عنوان یکی از اولویت های کاری فرمانداری و بخشداری عنوان نمودند.
  در ادامه؛ ضمن بازدید از روند اجرایی پروژه بازگشایی و تعریض جاده دسترسی روستای دره شیری، با حضور در گلزار شهدای آن روستا و قرائت فاتحه، وضعیت کالبدی و خدماتی روستا مورد ارزیابی قرار گرفت.
  فرماندار شهرستان چرام در ادامه این سفر با حضور در منزل مادر شهیدان پراهام، به ساحت پر مهر آن بانوی ارزشمند و خانواده معظم ایشان ادای احترام نمودند.

  گزارش به روایت تصویر:
  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبار