• 1395/4/15 سه‌شنبه
 • فرمانداری / بخشداری مرکزی / بخشداری سرفاریاب / برگزاری مراسم تجلیل از دهیاران شهرستان چرام
  به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با حضور فرماندار چرام، بخشدار مرکزی، بخشدار سرفاریاب، جمعی از مسؤولان، مراسم تجلیل از دهیاران چرام در سالن اجتماعات این شهرستان برگزار شد.
  عصر امروز به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با حضور فرماندار چرام، بخشدار مرکزی، بخشدار سرفاریاب، جمعی از مسؤولان، مراسم تجلیل از دهیاران چرام در سالن اجتماعات این شهرستان برگزار شد.

  سید الیاس افسر دیر در این مراسم ضمن گرامیداشت روز دهیاری‌ها به روز قلم نیز اشاره داشت و اظهار امیدواری کرد که قلم به دستان ما در شهرستان چرام در ارتباط با خدمات نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید با وجدان باشند و واقعیت‌ها را بدون کم و کاست اطلاع رسانی کنند.

  بخشدار مرکزی چرام در بخش بعدی از سخنان خود با اشاره به اهداف تشکیل شوراها و با بیان اینکه یکی از بندهای قانونی جمهوری اسلامی نقش ویژه مردم در کارهایی است که در روستاها انجام می‌شود، گفت: دهیاران حلقه‌های ارتباطی بین دولت و مردم هستند در پی تشکیل شوراها به وجود آمدند تا کارهایی را که در روستاها لازم است، با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی انجام دهند.

  وی با تاکید بر روشن و مشخص بودن نقش دهیاران در روستاها به وضعیت دهیاران در چرام اشاره کرد و عنوان داشت: دهیاران ما در همه برنامه‌های روستا نقش فعال دارند بنابراین لازم است در خصوص حقوق و استخدام آنان پیگیری به عمل بیاید تا با انگیزه و تلاش بیشتری پای کار باشند.

  در ادامه غلامحسن آتش‌سودا بخشدار سرفاریاب با بیان اینکه دهیاران، رئیس‌جمهور و استاندار کوچک در سطح روستاهای خود هستند، اظهار کرد: دهیاران ما دهیارانی قابل اعتماد و معتمد هستند بنابراین از مسؤولان انتظار داریم به این عزیزان به عنوان نمایندگان ما اعتماد کنند و آنان را در تصمیم‌گیری ها دخالت دهند.

  در پایان از با اهدا لوح سپاس از دهیاران شهرستان چرام، تجلیل و قدردانی به عمل آمد

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبار