• 1396/6/1 چهارشنبه
 • مراسم تحلیف شوراهای شهر چرام و سرفاریاب (+تصاویر)
  مراسم تحلیف شوراهای اسلامی شهر چرام و سرفاریاب امروز صبح در فرمانداری شهرستان چرام برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام، صبح امروز مراسم تحلیف شوراهای اسلامی شهرهای چرام و سرفاریاب با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، بخشدار مرکزی و اعضای شورای اسلامی برگزار شد.

  سرپرست فرمانداری چرام با تبریک روز پزشک و بیان خطبه ای از نهج البلاغه و نامه ۵۳امام علی (ع) به مالک اشتر اظهار داشت:بالاترین دموکراسی در دنیا انتخاب مسئولان به صورت مستقیم توسط مردم می باشد.

  وی با اشاره به انتخاب اعضای جدید شورای شهر چرام گفت:این انتخاب را به فال نیک می گیریم و به مردم چرام تبریک می گوئیم و انشالله این شورا در ارتباط با شهروندان و کمک به حل مشکلات آنها تلاش دو چندان نمایند.

  پاداش بابیان اینکه نگاه ما می بایست نگاه مردم سالارانه باشد تاکید کرد:یکی از آسیب های مدیران و شوراهای اسلامی اینست که از مردم فاصله بگیرند و عامل اصلی تنفر مردم همین ایجاد فاصله با آنهاست و گاها بوده که بارها مردم برای گرفتن یک امضا سرگردان بودند.

  سرپرست فرمانداری شهرستان چرام با بیان اینکه کار شورای اسلامی شهر چرام در انتخاب شهردار و روند بررسی رزومه ها و فراخوان در استان مورد توجه قرار گرفت تاکید کرد:انشاالله تصمیات در شورای شهر کارشناسی و ارتباط با مردم و رعایت نظم در کار و جلسات را سرلوحه کار خود قرار دهید.

  وی با اشاره به حمایت فرمانداری از شورای شهر و شهرداری در جهت توسعه شهر تصریح کرد:شورای شهر ازدخالت مستقیم در کار شهرداری خودداری کنند و برابر قانون وظیفه نظارتی خود را انجام بدهند و در هر تصمیمی ردیف بودجه مشخص و مصوبات رعایت شود.

  وی با توصیه به اعضای شورای جدید که ارتباط با مردم بالاترین معیار است از خدمات دکتر تیموری فر شهردار سابق تشکر و برای مهندس نوری زاده شهردار جدید آرزوی موفقیت کرد.

  براساس این گزارش مراسم تحلیف شوراهای اسلامی چرام و سرفاریاب با حضور همه اعضا در سالن فرمانداری چرام برگزار شد.

  تصاویر:

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبار