• 1396/9/27 دوشنبه
 • در شورای اداری چرام مطرح شد
  فرماندارچرام:خدمت رسانی به مردم شرط حمایت ما از مدیران است/شهرداری و دستگاه های خدمات رسان هماهنگ باشند
  فرماندار چرام گفت:خدمات رسانی به مردم شرط حمایت ما از مدیران در شهرستان چرام است .

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام،فرماندار چرام در شورای اداری شهرستان چرام ضمن تبریک روز عاری از خشونت بیان کرد:انسان های بزرگی زندگی خود را وقف خشونت زدایی کردند که امیدواریم روزهای آینده خود را بدون خشونت سپری کنیم.

  پاداش گفت: اولین هدف دولتمردان خدمت رسانی به مردم است که تلاش میکنیم با هماهنگی با مدیران جلسات را در ساعت دوازده ظهر به بعد، برگزار کنیم تا خدمت بیشتری به مردم شود.

  وی افزود:اگر برخورد قاطع حوزه دادگستری با متخلفان نبود،چنین امنیت خوبی نداشتیم.

  فرماندار چرام عنوان کرد:علی رغم حجم بالای کار،بصورت ویژه با متخلفان آب در شهرستان برخورد می شود.

  این مسئول تصریح کرد:متاسفانه برخی از ادارات به نظام ، دولت و مردم ظلم کردند که نباید از آنها گذشت.

  پاداش ادامه داد:ما داشتیم اداراتی در حوزه خدمت رسانی تعهد انسانی و قانونی صورت نگرفته که این مطلب پیگیری می شود.

  وی افزود:استفاده از اماکن و وسایل اداری در وقت های غیرمجاز باید مدنظر قرار بگیرد که در مواردی مجبوریم دستور توقیف وسایل را بدهیم.

  فرماندار چرام افزود:طرح۴۸هکتاری چرام که برخی ها افراد را خطاب میگیرند،باید کار را عزیزان انجام دهند و خواهش داریم اختلاف کاری را به افراد نسبت ندهند.

  این مسئول گفت:هر مدیری که خدمت مردم باشد حتی خلاف فکری ما،حمایت میشود ولی درغیر اینصورت مدیرانی که نتواند در راستای نظام،دولت و مردم حرکت کنند،مورد برخورد ما قرار میگیرند.

  پاداش گفت:جای تاسف دارد برای مدیرانی که در حوزه ورزش و بحث استخر چرام کوتاهی کردند.

  وی افزود:برخی از تانکر ها در حوزه تعاون روستایی باید بررسی شود تا نیازهای روستاییان حل و فصل شود.

  فرماندار چرام عنوان کرد:استفاده از آب های سطحی برای اشخاص و نهادها بصورت شخصی خلاف قانون است و باید پیگیری شود.

  این مسئول گفت:با چانه زنی های مختلف پیگیر اعتبار برای شهرستان هستیم که گاها برخی مدیران توجه نمیکنند.

  وی ادامه داد:مدیری که با مردم شاخ به شاخ شود،مدیر چرام نیست و تغییرات در هفته های آینده مشخص میشود چراکه با هیچ مدیری تعارف نداریم.

  فرماندار چرام با اشاره به بازدید هفتگی از ادارات چرام گفت:به همین منظور روزهای دوشنبه همراه با مدیرآموزش و پرورش و دیگر مدیرانی که مرتبط با مشکلات و نیازمندی های این حوزه هستند از مدارس روستایی و شهری آموزش و پرورش چرام بازدیذ بعمل می آید.

  وی با اشاره به صحبت های مدیرآموزش و پرورش چرام که نبود اعتبار از دلایل اصلی مشکلات می باشد بیان کرد:ما هم قبول داریم با توجه به گستردگی حوزه آموزش و پرورش اعتبارات جوابگو نیست اما اگر منابع مالی باشد هیچ مشکلی برای مدیریت نیست باید مدیران از ظرفیت های موجود و گوناگون برای حل مشکلات استفاده کنند.

  پاداش با اشاره به هماهنگی شهرداری و دستگاه های خدمات رسان گفت:شهرداری و آبفای شهری چرام مصیبت عظما شدند و گاهی انسان شک می کند که بعضی کارها عمدی هست.

  وی افزود:ما در کمیسیون حفاری اعلام کردیم دستگاه های خدمات رسان بدون هماهنگی کار نکنند تا به زیر ساخت ها آسیب نرسد.

  فرماندار چرام در اولتیماتومی به مدیرانی که همراه نیستند بیان کرد:قطعا مدیری که نتواند با شهرستان هماهنگی کند با آنها برخورد می شود و هرکه برای مردم و نظام دلش می سوزد تا من هستم پشتیبانش می باشم.

  وی تصریح کرد:هرکس که روند خدمت رسانی به مردم مشکل درست کند جایش در حلقه مدیریتی شهرستان نیست.

  وی با تقدیر از حوزه بانکی شهرستان بخصوص بانک کشاورزی چرام گفت:بیشترین تعامل را بانک کشاورزی چرام و خدمات رسانی را به مردم ارائه می دهد بخصوص در پرداخت تسهیلات حوزه حوادث که جای تقدیر و تشکر دارد.


  آرشیواخبار