• 1397/10/1 شنبه
 • مصاحبه با فرماندار شهرستان چرام/
  اختصاص بیش از(بالغ بر) 25 میلیارد ریال اعتبار جدید برای اشتغال زایی در شهرستان چرام
  دعوت فرماندار شهرستان چرام از متقاضیان تسهیلات با سود و بهره کم، جهت سرمایه گذاری، اشتغال زایی و کارآفرینی در حوزه کشاورزی، صنعت و معدن و کارآفرینی در این شهرستان.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام: «فرماندار شهرستان چرام» با اشاره به اینکه، شهرستان چرام دارای ظرفیت و پتانسیل های خوبی برای اشتغال زایی و رفع بیکاری است گفت: بیش از 25 میلیارد اعتبار جدید از محل تسهیلات بانکی استان، برای اشتغال زایی و کار آفرینی با سود و بهره کم به شهرستان چرام اختصاص یافت.

  دکتر هادی فتاحی اصل با بیان اینکه، این میزان اعتبار و تسهیلات، برای اشتغال زایی و کار آفرینی در سه حوزه ی کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری به متقاضیانی که علاقه مند به کار در این سه حوزه باشند پرداخت خواهد شد افزود: متقاضیان می توانند در اولین فرصت، جهت اخذ مجوز به دستگاه های مرتبط در شهرستان مراجعه نمایند تا برای دریافت تسهیلات معرفی شوند.

  «وی» با اشاره به اینکه، این میزان تسهیلات با سود مناسب و بهره کم، در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت تا زمینه اشتغال زایی برای متقاضی و دیگر مردم در شهرستان فراهم شود گفت: متقاضیان می توانند با اشتغال زایی و درآمد زایی برای رسیدن به توسعه پایدار، در شهرستان چرام نقش مهم و ارزنده ای داشته باشند و با نو آوری و ابتکار از ظرفیت های فعلی و موجود شهرستان به بهترین نحو بهره مند شوند.
  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبار