• 1396/12/22 سه‌شنبه
 • با ارسال پیامی صورت گرفت
  پیام فرماندار شهرستان چرام به مناسب روز شهدا
  فرماندار چرام به مناسب روز شهدا طی پیامی این روز عزیز را گرامی داشت.
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام، هادی فتاحی اصل سرپرست فرمانداری چرام به مناسب روز شهدا طی پیامی این روز عزیز را گرامی داشت.
  متن پیام به شرح ذیل است:
  بسم رب الشهداء و الصدیقین
  مقام شهدا را جز شاهدان حقیقت، کسی نمی فهمد و حقیقت را چشمی غیر از دل، نمی تواند دید. آن که رتبه و جایگاه شهید را فهمید، پویایی را سرلوحه هستی خویش قرارداد و آن که از شهید، جز لقب و نامی نمی داند، تنها دل را به سکونت در کوچه ای آرام که به نام شهیدی آذین شده، خوش می دارد؛ اما فریاد ممتد شهید در ثانیه ثانیه زمان جاری است؛ فریادی که ریشه در «هل من ناصر ینصرنی» سیدالشهدا دارد و امتداد، تا گسترده ترین میدان موعود.
  ۲۲ اسفند ماه، سالروز صدور فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی می باشد و نامگذاری این روز به عنوان روز بزرگداشت شهدا، تداعی‌گر ارزش و قداست خون شهدای سرافراز و مقام والای شهیدان گلگون کفن در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی است و بی شک اقتدار، امنیت، پیشرفت و توسعه کنونی کشور، مرهون خون‌های پاک و مقدس این عزیزان و ایثار و مقاومت خانواده های صبور آنان است.
  اینجانب، ضمن بزرگداشت این روز بزرگ و ادای احترام به روح بلند شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع حرم، به ویژه ۱۳۶ شهید عزیز و گلگون کفن شهرستان شهیدپرور چرام و با ارج نهادن به شکیبایی و استقامت خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، توفیقات همگان را در پاسداری و صیانت از خون شهیدان،پیمودن راه این بزرگواران، حفظ آرمان‌های آنان و تکریم ذخیره‌های طلایی انقلاب اسلامی و گسترش فرهنگ ناب ایثار و مقاومت و انتقال آن به نسل های جدید در سایه سار توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نمایم.
  هادی فتاحی اصل
  سرپرست فرمانداری چرام

  آرشیواخبار