پنجشنبه 30 خرداد 1398   16:04:40
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1

7

4

2

5

3

6
دیدار فرماندار شهرستان چرام و اعضای شورای اداری با فرمانده سپاه این شهرستان/ تصاویر دکتر فتاحی اصل فرماندار شهرستا ن چرام، اعضای شورای تامین شهرستا ن و شورای اداری با حضور در سپاه چرام با فرمانده سپاه دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چرام، دکتر فتاحی اصل فرماندار شهرستا ن چرام، اعضای شورای تامین شهرستا ن و شورای اداری با حضور در سپاه چرام با فرمانده سپاه دیدار نمودند.

در این دیدار دکتر فتاحی اصل فرماندار شهرستا ن چرام ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، و تقدیر از جانفشانی ها و زحمات سپاه پاسداران به عنوان بدنه اصلی نظام  ، اقدام خصمانه آمریکا در خصوص تروریستی اعلام نمودن سپاه را محکوم نمودند .

وی همچنین بنا به فرموده امام راحل " اگر سپاه نبود کشور هم نبود "  بیان نمودند که تلاشها و اقدامات سپاه از اول انقلاب و جنگ تحمیلی و مبارزه با داعش در بیرون از مرزها و سازندگی در داخل کشور بر همگان روشن است و امروز نیز همکاری و امداد نیروهای سپاه در مناطق سیل زده کشور نمودی دیگر از این مساله میباشد.

آمریکا در ادامه اقدامات یکجانبه خود بار دیگر نشان داد که به قواعد و هنجارهای بین المللی پای بندی ندارد و تصمیم برای تروریستی اعلام نمودن سپاه که بخشی از ساختار و بازوان امید  و نماد مبارزه با تروریسم در منطقه نشان می دهد که آمریکا از تجربیات گذشته در س نگرفته است .

بيشتر
مجری سایت:شرکت سیگما