پنجشنبه 2 خرداد 1398   23:53:26
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1

4

1

3

4

2

1

1

1

3

2

1
شورای اداری جلسه شورای اداری شهرستان چرام با هدف هماهنگی برگزاری یادواره 137 سردار و شهید شهرستان / برنامه ریزی برای اسکان و استقبال هرچه بهتر از مسافران نوروزی و ارائه خدمات به آنها / و برطرف نمودن مشکلات شهرستان در آستانه عید نوروز و سال جدید دکتر فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام بر هماهنگی و همکاری همه ی نهادها و دستگاهها برای برگزاری باشکوه یادواره شهدا و سرداران شهرستان چرام تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام:  دکتر فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام ، در این نشست با اشاره به اینکه ، در حال‌حاضر تمام مراکز تفریحی و گردشگری شهرستان چرام  برای استقبال از مسافران نوروزی آماده شده است و در این مراکز خدمات‌رسانی لازم ، به مسافران نوروزی به شکل مناسب انجام می‌شود گفت : مهمترین اولویت ما جلب رضایت حداکثری گردشگران داخلی و خارجی است که با برنامه ریزی های صورت گرفته ، زمینه استقبال ، اسکان و پذیرایی از تمامی مسافران و گردشگران نوروزی در شهرستان چرام فراهم شده است.

دکتر هادی فتاحی اصل  افزود :  آمادگی برای استقبال از مسافران نوروزی باعث جذب بیشتر گردشگران و رونق اقتصادی شهرستان خواهد شد.

وی همچنین بر هماهنگی و همکاری همه ی نهادها و دستگاهها برای برگزاری باشکوه یادواره شهدا و سرداران شهرستان چرام تاکید کرد.

 حجت الاسلام افشار امام جمعه شهر چرام با اشاره به اینکه ، برگزاری چنین یادواره های باشکوهی ، باعث زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدا و گسترش فرهنگ ایثار وشهادت در میان نسل جدید بویژه جوانان خواهدشد خواستار حضور گسترده ی همه اقشار بری گرامیداشت یاد و خاطره ی سرداران و شهدای این شهرستان شد.

سرهنگ رضایی فرمانده بسیج سپاه ناحیه چرام از آمادگی سپاه پاسداران این شهرستان برای برگزاری هر چه با شکوه  یادواره 137 سردار و شهید شهرستان چرام و اجرای ویژه برنامه های متنوع در این یادواره با حضور مسئولان و شخصیت های کشوری خبر داد.

تزئین و  آماده سازی شهر برای استقبال از مسافران نوروزی و برگزاری یادواره 137 سردار و شهید شهرستان ، فراهم آوردن زمینه برگزاری یادواره شهدا در این شهرستان ، برپایی نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری ، اطلاع رسانی و تبلیغات در زمینه برگزاری یادواره شهدا و راهنمایی مسافران و گردشگران نوروزی ،  آماده باش کاملِ مراکز درمانی دولتی برای خدمت به مسافران و گردشگران نوروزی در  ایام تعطیلات ، ایجاد پایگاههای هلال احمر برای امداد و نجات و راهنمایی مسافران تا پایان تعطیلات ،  آمادگی مدارس و اماکن اقامتی آموزش و پرورش برای پذیرایی از مسافران نوروزی و برطرف نمودن مشکلات شهرستان در آستانه عید نوروز از مهمترین مصوبات این نشست بود .

گفتنی است یادواره سرداران و  شهیدان شهرستان چرام پانزدهم اسفند ماه در شهرچرام برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری چرام
محمود دژکامه
بيشتر
مجری سایت:شرکت سیگما