پنجشنبه 2 خرداد 1398   23:52:06
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1

2

2

1

4

3

1

3

2
شورای اداری برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان چرام فرماندار چرام در جلسه شورای اداری این شهرستان ، از دستگاههای اجرایی و خدمات رسان در خصوص ارائه گزارش هزینه کرد اعتبارات سال 97 تشکر کردند .

به گزارش روابط عمومی فرماندای چرام: فرماندار چرام  در جلسه شورای اداری این شهرستان ، از دستگاههای اجرایی و خدمات رسان در خصوص ارائه گزارش هزینه کرد اعتبارات سال 97 تشکر کردند و از آنها خواستند که با رعایت اولویت ها نظارت مستمر بر پروژه های که به آنها تخصیص یافته داشته باشند. و پروژه های پیشنهادی جهت طرح در کمیته برنامه ریزی سال 98 را  ارائه دهند.

دکتر فتاحی اصل همچنین بر آمادگی اتخاذ تدابیر لازم برای پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی ، لایروبی مسیل ها و کانال های هدایت آب های سطحی ، آماده کردن اماکن اسکان اضطراری و رفع نقص علائم هشداری ، در مناطق مختلف شهرستان چرام  تاکیدکرد و گفت : لایروبی مسیل ها و کانال های هدایت آب های سطحی در شهر و روستاها ، برطرف نمودن  موانع غیر طبیعی به ویژه در عرصه رودخانه ها، آماده سازی تجهیزات برای مواقع ضروری ، ایجاد اماکن اسکان اضطراری ، بازسازی حاشیه راه ها، رفع نقص علائم هشداری، آماده سازی نیروهای امدادی و کمک رسان از برنامه هایی است که برای مدیریت مطلوب بحران در شهرستان چرام ضروری است.

هادی فتاحی اصل  از تولید ماهانه ۱۵۰ تن سولفات آلومینیم در کارخانه تولید سولفات آلومینیوم این شهرستان خبر داد و با اشاره به اینکه ، برای حمایت از سرمایه گذاران در این کارخانه به منظور حل مشکل بیکاری ، اقدامات مثبتی اتخاذ می شود افزود : با توجه به وجود کارخانه تولید سولفات آلومنیوم و معادن مختلف در شهرستان چرام ، فعال شدن این معادن و احداث صنایع جانبی بهترین پتانسیل برای ایجاد اشتغال در این شهرستان است که در این راستا از سرمایه گذاری در حوزه کارخانجات و معادن در این شهرستان حمایت می شود.

وی با اشاره به اینکه ، هدف مسئولان شهرستان چرام ، صدور مجوزهای لازم برای سرمایه گذاران در جهت اشتغال زایی در کمترین زمان ممکن در این شهرستان است ، گفت : یکی از راه حل های ایجاد اشتغال و برطرف نمودن و رفع مشکلات اقتصادی شهرستان چرام ، فعال نمودن کارخانجات و معادن مختلف و رونق بخش کشاورزی و دامپروری  است.

حجت الاسلام افشار امام جمعه شهر چرام ، هم در این نشست با اشاره به نامگذاری شعار امسال با عنوان  رونق تولید ملی ، بر حمایت از تولیدکنندگان داخلی و خرید کالاهای ایرانی تاکید کرد  وگفت : جمهوری اسلامی ایران توانایی تولید کالاهای با کیفیت مطلوب و بسیار خوب را دارد که این مهم ، نیازمند حمایت و پشتیبانی تولیدکنندگان کشورمان ، توسط نهادها و مردم است.

بيشتر
مجری سایت:شرکت سیگما