پنجشنبه 30 خرداد 1398   16:08:05
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
5

2

4

3

1

1

2

1

1

1

1
بازدید از محورهای روستایی مسدود بازدید فرماندار چرام به همراه بخشدار از مناطق سیل زده بخش مرکزی چرام فرماندار چرام در بازدید از راه ارتباطی روستای توگبری و گره ای گفت: تمام تلاش خود را جهت بازگشایی مسیر با رعایت اصول ایمنی و تمهیدات لازم انجام خواهم داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام، فرماندارچرام به همراه بخشدارمرکزی چرام ، ازمناطق سیل زده بخش مرکزی بازدید و سرکشی نمودند

سامانه بارشی که در روزهای گذشته وارد استان شده بود سبب خسارات بسیار زیادی به حوزه زیرساخت های شد و سبب مشکلاتی برای مردم شد به نحوی که راه ارتباطی برخی از مناطق روستایی مسدود می‌شد.

این سیل سبب قطعی راه های روستایی شد که با کمک راهداری کهگیلویه و چرام وشرکت گاز  بسیاری از این مسیرها با حضور ماشین آلات راهداری وشرکت گاز در حال بازگشایی هستند.

فرماندارچرام دربازدیداز راه ارتباطی روستای توگبری و گره ای گفت: تمام تلاش خود را جهت بازگشایی مسیر با رعایت اصول ایمنی و تمهیدات لازم انجام خواهم داد.

هادی فتاحی اصل افزود: مسدودبودن قسمت هایی از جاده های روستایی توگبری را با دستگاه های راهداری در حال بازگشایی و قسمت هایی از جاده روستای گره ای  را با دستگاه های شرکت گاز در حال بازگشایی هستند.

فتاحی اصل گفت: همه خسارت های وارد شده جمع آوری و به استان و سپس به کشورارسال می شود.

روابط عمومی فرمانداری
بيشتر
مجری سایت:شرکت سیگما