پنجشنبه 30 خرداد 1398   16:09:43
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1

1

1

3

1

2
دیدار مدیرعامل ایرانسل کشور با فرماندار چرام بررسی وضعیت پوشش شبکه ارتباطی (ایرانسل و همراه اول) در شهرستان چرام دکتر فتاحی اصل فرماندار چرام گفت هدف از برگزاری این جلسه ارتقاء وضعیت پوشش شبکه ارتباطی (ایرانسل و همراه اول) در شهرستان چرام بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام  بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل کشور روز چهارشنبه 14 فروردین ماه 98 با فرماندار چرام دیدارکرد.                                                                        

 آقای عباسی آرند اظهار داشت وزارتخانه چندین بار از ما درخواست کرده‌اند که بحث پوشش شبکه ارتباطی استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به مشکلاتی که دارد در اولویت سال 98 قرار بگیرد. طبیعتاً ما به نمایندگی از وزیر محترم در استان و شهرستان حضور پیدا کردیم. انشاالله با کمک مجموعه وزارت بتوانیم در سال 98 تا حدی مشکلات پوشش شبکه ارتباطی خطوط تلفن همراه (ایرانسل و همراه اول) را در سطح استان و شهرستان  برطرف کنیم که جلسه‌ای را با حضور مدیرکل فن آوری و اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار چرام برگزار کردیم که به بررسی وضعیت پوشش شبکه ارتباطی (ایرانسل و همراه اول) در شهرستان چرام پرداختیم با هدف اینکه در سال جدید تا حدودی مشکلات پوشش شبکه آنتن دهی خطوط تلفن همراه را ارتقاء ببخشیم.                                                                                      

و در پایان دکتر فتاحی اصل فرماندار چرام گفت هدف از برگزاری این جلسه ارتقاء وضعیت پوشش شبکه ارتباطی (ایرانسل و همراه اول) درسطح  شهرستان چرام بود.                                                                                                                                                                                            

روابط عمومی فرمانداری چرام.
بيشتر
مجری سایت:شرکت سیگما