• 1398/1/21 چهارشنبه
 • دیدار فرماندار شهرستان چرام و اعضای شورای اداری با فرمانده سپاه این شهرستان/ تصاویر
  دکتر فتاحی اصل فرماندار شهرستا ن چرام، اعضای شورای تامین شهرستا ن و شورای اداری با حضور در سپاه چرام با فرمانده سپاه دیدار نمودند.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چرام، دکتر فتاحی اصل فرماندار شهرستا ن چرام، اعضای شورای تامین شهرستا ن و شورای اداری با حضور در سپاه چرام با فرمانده سپاه دیدار نمودند.

  در این دیدار دکتر فتاحی اصل فرماندار شهرستا ن چرام ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، و تقدیر از جانفشانی ها و زحمات سپاه پاسداران به عنوان بدنه اصلی نظام  ، اقدام خصمانه آمریکا در خصوص تروریستی اعلام نمودن سپاه را محکوم نمودند .

  وی همچنین بنا به فرموده امام راحل " اگر سپاه نبود کشور هم نبود "  بیان نمودند که تلاشها و اقدامات سپاه از اول انقلاب و جنگ تحمیلی و مبارزه با داعش در بیرون از مرزها و سازندگی در داخل کشور بر همگان روشن است و امروز نیز همکاری و امداد نیروهای سپاه در مناطق سیل زده کشور نمودی دیگر از این مساله میباشد.

  آمریکا در ادامه اقدامات یکجانبه خود بار دیگر نشان داد که به قواعد و هنجارهای بین المللی پای بندی ندارد و تصمیم برای تروریستی اعلام نمودن سپاه که بخشی از ساختار و بازوان امید  و نماد مبارزه با تروریسم در منطقه نشان می دهد که آمریکا از تجربیات گذشته در س نگرفته است .

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبار