• 1397/11/16 سه‌شنبه
 • افتتاح ، بهره برداری و کلنگ زنی چند طرح عمرانی
  در پنجمین روز از هفته دولت 17 طرح عمرانی و خدماتی با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه بودجه استان در شهرستان چرام بهره برداری و کلنگ زنی شد.
  « فرماندار شهرستان چرام » در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما ، با بیان اینکه، 17 طرح عمرانی با اعتبار 155 میلیارد و 321 میلیون ریال در این شهرستان بهره‌برداری و ۲ طرح بااعتبار 3 میلیارد و 350 میلیون ریال نیز کلنگ زنی شد گفت : برای اجرا و کلنگ زنی این تعداد طرح بالغ‌بر 158 میلیارد و 671 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی، استانی و نفت هزینه شده است.

  به گزارش روابط عمومی فرماندای چرام :

  افتتاح ، بهره برداری و کلنگ زنی چند طرح عمرانی  / دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران / غبار روبی گلزار شهدا / بررسی مشکلات چند طرح عمرانی / و بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ادارات شهرستان چرام در 40 سال گذشته ، در سفر  رئیس سازمان مدیریت و برنامه بودجه استان به شهرستان چرام.

  « فرماندار شهرستان چرام  » در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما ، با بیان اینکه، 17 طرح عمرانی با اعتبار 155 میلیارد و 321 میلیون ریال در این شهرستان بهره‌برداری و ۲ طرح بااعتبار 3 میلیارد و 350 میلیون ریال نیز کلنگ زنی شد گفت : برای اجرا و کلنگ زنی این تعداد طرح بالغ‌بر 158 میلیارد و 671 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی، استانی و نفت هزینه شده است.

   «  دکتر هادی فتاحی اصل » با اشاره به اینکه، با بهره‌برداری از این پروژه‌ها زمینه اشتغال 367 نفر در این شهرستان فراهم شد افزود: افتتاح و آسفالت محور جاده منطقه دره شیری ، بازسازی و توسعه شبکه آب شرب شهر چرام ،  خط دو مداره برق سرفاریاب  ، ایستگاه تقویت فشار گاز تنگ پیر زال ، طرح خانه بهداشت منطقه تِمبی ، گاز رسانی به روستاهای بخش های مرکزی و سرفاریاب ، در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

  « وی» همچنین افزود: طرح احداث کانال کشاورزی چرام ، احداث ، ساخت و بهسازی گلزار شهدا  نیز در این شهرستان کلنگ زنی شد.

  «حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه بودجه استان » در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما ، با بیان اینکه ، 164 طرح تولیدی و اقتصادی و 67 طرح خدماتی در قالب 17 طرح برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم شهرستان چرام اجرائی شده است گفت :با اجرای طرح های عمرانی در شهرستان چرام 136 نفر ، طرح های اقتصادی و تولیدی 173 نفر   و طرح های خدماتی 67   ودر مجموع 376 نفر در این شهرستان اشتغال ایجاد شده است.

  « آقای نوروزی » اجرای طرح های مختلف گازرسانی ، تامین آب آشامیدنی ، احداث راه های روستایی و توجه جدی به حوزه دامپروری و کشاورزی را از مهمترین خدمات ارائه شده در دهه فجر امسال به عنوان تحولی اساسی برشمرد و افزود : در آینده نزدیک با پیگیری های صورت گرفته شاهد برطرف شدن مشکلات طرح های مختلف عمرانی در شهرستان چرام خواهیم بود.

  دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهید خدامراد  مرادی در منطقه اِلقِچینِ علیا و عطر افشانی و غبار روبی گلزار مطهر شهدای شهرک کَره شهبازی در منطقه گردشگری چشمه بلقیس و بازدید از نمایشگاه 40 سال دستاوردهای ادارات شهرستان چرام ، از دیگر برنامه های سفر حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه بودجه استان به شهرستان چرام بود.

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبار