• 1397/11/4 پنجشنبه
 • مصاحبه با فرماندار
  بهره برداری از مجتمع اداری شهرستان چرام تا دو ماه آینده.
  دکتر هادی فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام گفت:به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم و استقرار برخی از ادارات شهرستان چرام مجتمع اداری این شهرستان تا دو ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام، دکتر هادی فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام گفت:به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم و استقرار برخی از ادارات شهرستان چرام مجتمع اداری این شهرستان تا دو ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

  هادی فتاحی اصل با اشاره به اینکه مجتمع ادارات شهرستان چرام با بیش از هزار و ۳۲۷ متر مربع زیربنا و با توجه به کمبود فضا برای سهولت دسترسی مردم،خدمت دهی بهتر و استقرار برخی از ادارات این شهرستان تا دو ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می‌رسد افزود:برای ساخت این مجتمع مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارائی‌های سرمایه‌ای استان و ۳ درصد نفت و گاز هزینه شده است.

  وی با اشاره به اینکه این طرح هم اکنون ۹۵ درصد پیشرفت کاری دارد و برای تسهیل در امور مردم، ادارات و نهاد‌ها راه اندازی می‌شود اضافه کرد:بهره برداری از طرح‌های نیمه تمام با پیگیری و برنامه ریزی حوزه‌ی عمران فرمانداری و دستگاه‌های متولیِ این طرح‌ها در اولویت برنامه ریزی و کاری این شهرستان است.


  آرشیواخبار