• 1397/10/25 سه‌شنبه
 • همایش
  گردهمایی و همایش فعالان قرآنی شهرستان های چرام ، کهگیلویه ، باشت و لنده با حضور مسئولان کشوری ، استانی و شهرستانی در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر چرام برگزار شد.
  « حجت الاسلام والمسلمین حَریزاوی معاون آموزشی و پژوهشی سازمان تبلیغات اسلامی کشور » گفت : نهادهای قرآنی با حمایت از فعالان این حوزه می توانند کتاب الهی و مضامین روح بخش و نورانی آن را برای عموم مردم تبلیغ و تبیین کنند.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام: « حجت الاسلام والمسلمین حَریزاوی معاون آموزشی و پژوهشی سازمان تبلیغات اسلامی کشور  » در این همایش که  با موضوع ترویج فرهنگ قرآنی و تجلیل از زحمات و تلاش های فعالان قرآنی شهرستان های چرام ، کهگیلویه ، باشت و لنده برگزار شد  ، با اشاره به  هجمه های گوناگون دشمنان علیه اسلام و مسلمانان ، بر لزوم نقش حمایتی ، پشتیبانی و نظارتی سازمان تبلیغات اسلامی از مؤسسات قرآنی تاکید کرد و گفت :  نهادهای قرآنی با حمایت از فعالان این حوزه می توانند کتاب الهی و مضامین روح بخش و نورانی آن را برای عموم مردم تبلیغ و تبیین کنند.

   « حجت الاسلام برازش مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان » هدف از برگزاری این همایش را  ارج نهادن به تلاشهای فعالان قرآنی چهار شهرستان چرام ، کهگیلویه ، باشت و لنده ذکر کرد و  گفت : امروز پیام بزرگ قرآن برای مسلمان وحدت ویکدلی و بصریت و آگاهی در برابر توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان اسلام است. 

  « حجت الاسلام حسینی طلب رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چرام » هم ، از آمادگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چرام ، برای حمایت و پشتیبانی از فعالان قرآنی و دینی خبر داد.

  در این همایش علاوه بر اجرای برنامه های مختلف قرآنی توسط گروه های قرآنی خواهران و برادران ، نوای ملکوتی وحی با صوت دلنشین قاریان شهرستان چرام  طنین انداز شد .

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبار