• 1397/10/25 سه‌شنبه
 • هم اندیشی با ریش سفیدان
  نشست هم اندیشی معتمدان و ریش سفیدان عشایر، ایلات و طوایف با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان چرام برگزار شد.
  « هادی فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام » گفت، استفاده بهینه از تجربیات و ظرفیت های ارزشمند بزرگان این شهرستان ، امنیت پایدار اجتماعی را به همراه خواهد داشت.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام: « هادی فتاحی اصل فرماندار شهرستان چرام » با اشاره به اینکه ، استفاده بهینه از تجربیات و ظرفیت های ارزشمند بزرگان این شهرستان، امنیت پایدار اجتماعی را به همراه خواهد داشت گفت : همراهی علماء، بزرگان و ریش سفیدان که از تأثیر گذار ترین افراد جامعه هستند در راستای ارتقاء امنیت جامعه نقش به سزایی دارند و ارتقاء شاخص های امنیتی در استان و شهرستان  نیازمند  هوشیاری مردم منطقه در برابر توطئه های دشمنان است.

  « حجت الاسلام افشار امام جمعه شهر چرام » در این نشست، با اشاره به اینکه ، بزرگان و معتمدان روستاها و عشایر در شهرستان چرام ، می توانند با عمل کردن به فریضه امر به معروف و نهی از منکر و نهادینه کردن این فریضه الهی در کاهش آسیب های اجتماعی نقش موثری ایفا کنند گفت : نقش ریش سفیدان  و معتمدان در کاهش معضلات اجتماعی در این شهرستان انکار ناپذیر است.

  « حجت الاسلام افشار » حضور مردم این شهرستان را در صحنه های مختلف، باعث ناکامی دشمنان ذکر  کرد و از مردم منطقه خواست با همراهی و همکاری با مسئولان برای توسعه هر چه بیشتر منطقه گام بردارند .

  « سرهنگ حسن رضایی فرمانده سپاه ناحیه چرام  » هم در این نشست با بیان اینکه، استفاده از توان ریش‌سفیدان، ایلات و طوایف، ظرفیتی بزرگ برای حل اختلافات طایفه‌ای است، بر ضرورت حفظ اتحاد و همدلی بین اقوام مختلف تأکید کرد و گفت :  یکپارچگی مردم این شهرستان در زمان های مختلف،  موجب بی اثر شدن توطئه های مختلف می شود.


  آرشیواخبار