• 1397/10/17 دوشنبه
 • دیدار فرماندار
  دیدار فرماندار شهرستان چرام با رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیرکل مجمع خیرین کشور.
  دکتر هادی فتاحی اصل، فرماندار چرام بیان کرد: در دیدار با رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیرکل مجمع خیرین کشور مشکلات حوزه ی بهداشت، درمان و سلامت شهرستان چرام از جمله بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر چرام بررسی و پیگیری شد.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام ، در پی مشکلات بیمارستان چرام و حوزه بهداشت درمان و سلامت شهرستان چرام، دکتر هادی فتاحی اصل فرماندار چرام به همراه دکتر نعیمی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ، جعفری فر مدیر شبکه بهداشت و درمان چرام و جوکار رئیس مجمع خیرین استان با دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور دیدار کردند.

  فرماندار چرام بیان کرد: در این دیدار مشکلات حوزه ی بهداشت ،درمان و سلامت شهرستان چرام از جمله بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر چرام بررسی و پیگیری شد.

  وی خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات مهم و حیاتی که مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت بحث بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان چرام بود که از نیازهای اساسی  شهرستان است.

  دکترفتاحی اصل گفت: در تهران پس از دیدار و تشکیل جلسه با دکتر شهریاری و معاونین وزیر و اعضای کمیسیون، مشکلات و چالش های  شهرستان چرام مطرح و مقرر شد اعضا به استان سفر و مشکلات را از نزدیک مشاهده و مرتفع نمایند.

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبار