• 1397/10/11 سه‌شنبه
 • فرماندار چرام
  ۷درصدتسهیلات اشتغال زایی شهرستان چرام جذب شد
  دکتر فتاحی اصل گفت: پرداخت تسهیلات نقش مهمی در توسعه اشتغال دارد.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام : فرماندار چرام مبلغ تسهیلات اشتغالزایی این شهرستان را ۸۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ذکر کرد و گفت: تنها هفت درصد از این اعتبار توسط بانکهای عامل پرداخت شده است.

  هادی فتاحی اصل روز دوشنبه اظهار داشت: در کارگروه تسهیلات اشتغالزایی ۱۳۵ طرح مصوب شده که تاکنون تنها از این تعداد ۳۱ طرح به مبلغ ۳۵ میلیارد و ۵۱۰ ریال تسهیلات دریافت کردند.

  وی برطرف کردن مشکلات برای تسریع در روند پرداخت تسهیلات را یکی از اولویت های اصلی فرمانداری دانست و گفت: مشکل اصلی متقاضیان تسهیلات اشتغال زایی و کار آفرینی در این شهرستان، تامین وثیقه و بدهی قبلی در بانک‌های عامل است

  فتاحی اصل با اشاره به تشکیل کمیته اقتصادی در فرمانداری این شهرستان گفت: مشکلات متقاضیان در حوزه اقتصادی فرمانداری با همکاری بانکهای عامل برطرف خواهد شد

  فرماندار چرام بر همکاری بانکهای عامل در پرداخت تسهیلات تاکید کرد و گفت: انتظار داریم با توجه به مشکلات مردم بانک ها همکاری خوبی با متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال زایی در این شهرستان داشته باشند.

  فرماندار چرام عمده طرح های تسهیلات کارا را در بخش کشاورزی و دامپروری دانست و گفت: پرداخت این تسهیلات نقش مهمی در توسعه اشتغال دارد.

  وی میزان اشتغالزایی طرح های مصوب در کارگروه اشتغال را ۴۷۱ نفر ذکر کرد.


  آرشیواخبار