• 1397/10/8 شنبه
 • با حضور فرماندار
  نشست کارگروه رفع موانع جذب تسهیلات اشتغال زایی و تسهیل امور تولید روستایی و عشایری ، با حضور کارشناسان اقتصادی در شهرستان چرام برگزار شد.
  « فرماندار چرام » در نشست کارگروه رفع موانع تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری این شهرستان ، با بیان اینکه حمایت از واحدهای تولیدی در این شهرستان مشروط به حفظ تولید و اشتغال در این شهرستان است گفت : گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی باعث بهبود وضعیت اشتغال و رونق فضای کسب و کار می شود.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چرام: « فرماندار چرام » در نشست کارگروه رفع موانع تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری این شهرستان ،  با بیان اینکه حمایت از واحدهای تولیدی در این شهرستان مشروط به حفظ تولید و اشتغال در این شهرستان است گفت : گره گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی باعث بهبود وضعیت اشتغال و رونق فضای کسب و کار می شود.

  « هادی فتاحی اصل » با اشاره به پرداخت تسهیلات رفع موانع تولید در این شهرستان ،  بر اجرایی شدن مصوبات کارگروه رفع موانع تولید و تسهیل در پرداخت تسهیلات  به  متقاضیان اشتغال زایی و کارآفرینی  در چرام تأکید کرد و افزود : مشکل اصلی برخی از متقاضیان تسهیلات اشتغال زایی و کار آفرینی در این شهرستان ، تامین وثیقه و بدهی قبلی در بانک های عامل است که مقرر شد  متقاضیان دریافت تسهیلات ، جهت رفع مشکلات خود به حوزه اُمور اقتصادی فرمانداری مراجعه کنند.

  « وی » همچنین ،  با تاکید بر لزوم همکاری و تلاش بانک ها و دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی  افزود:   تسهیلات مصوب و قانونی باید شغل و درآمد واقعی ایجاد کند و مراحل جذب آن با سرعت کافی طی شود.

  در این نشست ضمن مطرح شدن مشکلات در حوزه های مختلف به ویژه کمبود منابع مالی و نقدینگی ، راه های رسیدگی به این مشکلات و رفع موانع حل آن بررسی شد و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط ، نظرات خود را مطرح کردند.

  محموددژکامه
  روابط عمومی فرمانداری
  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبار