• 1396/11/8 يكشنبه
 • جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه فجر شهرستان چرام برگزار شد/تصاویر

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام؛صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان چرام با دستور کار بزرگداشت دهه مبارک فجر با حضور مدیران و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

   در این جلسه فرماندار چرام با اشاره به هرنوع تجمعی در شهر چرام، بیان کرد:هر نوع تجمع یا مراسمی بدون مجوز شورای تامین غیر مجاز است.
  داریوش پاداش در خصوص اهمیت برگزاری ویژه برنامه های دهه مبارک فجر با رعایت حرمت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) ، فرا رسیدن دهه مبارک فجر را تبریک و ایام شهادت حضرت فاطمه را تسلیت گفتند و بیانات خود در خصوص همکاری و هماهنگی دستگاه های اداری جهت برگزاری جشن های دهه فجر را ایراد نمودند.

   وی با اشاره به اطلاع رسانی خدمات دولت در شهرستان، عنوان کرد: خدمات دولت در ایام دهه مبارکه فجر اطلاع رسانی شود و جای تعجب دارد که خدمات مدیران منتشر نمی شود.

  پاداش ادامه داد:خدمات دولت مختص به آقای روحانی نیست بلکه متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران است و باید وحدت را میان تمام اقشار مورد توجه قرار داد.

   فرماندار چرام با اشاره به مدیران برتر شهرستان و تقدیر از آنها در دهه فجر،گفت:پنج مدیر برتر شهرستان به استان معرفی می‌شود و در دهه مبارکه فجر از آنها تقدیر خواهد شد.

   وی با اشاره به تجهیز کارگاه معدن فسفات چرام اضافه کرد: معدن فسفات چرام در روزهای آینده تجهیز کارگاه خواهد شد و هنگام به‌کارگیری نیرو، شاهد جذب شهروندان بومی در این فسفات خواهیم بود.


  آرشیواخبار