• 1396/10/13 چهارشنبه
 • بازدید فرماندار چرام از پروژه جاده چرام به دهدشت/ تصاویر
  فرماندار چرام از پروژه جاده ارتباطی چرام به دهدشت بازدید کرد


   

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام به نقل از پایگاه خبری تحلیلی چرام ، امروز صبح پاداش فرماندار چرام  به همراه مدیر راه و شهرسازی چرام و اصحاب رسانه از جاده ارتباطی چرام به دهدشت بازدید نمودند.

   

   

  جاده چرام به دهدشت که چهار سال بازسازی آن دو سال راکد بود و مردم اذعان داشتند که هر روز منتظر اتفاق ناخوشایندی هستند،دوباره بازسازی این جاده شروع شد.

   

  ذوالفقاری مدیر راه و شهرسازی شهرستان با بیان اینکه این جاده یکی از مشکلات مهم مردم چرام است،گفت:با همکاری فرماندار و مدیرکل راه و شهرسازی و پیگیری های پیمانکاران تا پایان سال جاری یک کیلومتر از این جاده را آسفالت خواهیم کرد.

   

  مدیر راه و شهرسازی چرام گفت:3کیلومتر دیگر تا شهر چرام در این جاده نیازمند بازسازی است که با تامین اعتبار و همکاری خوب دوستان در سال آینده پیگیر این مورد نیز خواهیم بود.

   

  در ادامه این گزارش فرماندار چرام نیز در گفتگوی اختصاصی با این پایگاه اطلاع‌رسانی عنوان کرد: خوشبختانه در حوزه راه و شهرسازی راکد بودن پروژه جاده چرام به دهدشت را داشتیم که با همکاری نماینده محترم و مدیرکل راه و شهرسازی و همکارانشان پروژه شروع به کار شده است.

  پاداش افزود: ما تلاش خواهیم کرد تا دهه فجر یک کیلومتر از این جاده آسفالت شود و اگر مسائل جوی و آب و هوایی اجازه دهد، احتمال زیاد دارد این پروژه تا پایان سال به اتمام برسد.

   

   مقام ارشد دولت شهرستان چرام گفت: با تامین اعتبار تا برج سوم سال ۹۷ این پروژه به اتمام میرسد.

   

  گفتنی است که وجود این جاده باعث ارتباط میان دو شهرستان مهم و پر جمعیت کهگیلویه و چرام میشود که روزانه ترددهای فراوانی دارد.

   


  آرشیواخبار