• 1396/9/28 سه‌شنبه
 • استخرشنای چرام بعداز ۱۶ماه تعطیلی راه اندازی شد+تصاویر
  باپیگیری فرماندار چرام ,تنها استخر چرام بعداز ۱۶ماه تعطیلی مجددا راه اندازی شد

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام,تنها استخر شنای شهرستان چرام واقع در کره شهبازی چرام بعداز ۱۶ماه تعطیلی با پیگیری شبانه روزی فرماندار چرام و در پاسخ به مطالبه جوانان مجددا راه اندازی شد.

  این استخر که به دلایل گوناگون از جمله اختلافات مستأجر قبلی و بعضی از مدیران دستگاه های خدمات رسان و به نوعی سختگیری های زیاد و بعضا لجبازی ها موجب شد که این استخر که با سرمایه میلیاردی احداث شده بود تعطیل شد .

  با روی کارآمدن داریوش پاداش به عنوان فرمانداری چرام در چندماهه گذشته یکی از اولویت های وی در پاسخ به مطالبات جوانان و ورزشکاران چرام راه اندازی مجدد استخر تعطیل شده چرام بود که نهایتا این امر محقق شد.

  فرماندار چرام در نشست شورای اداری شهرستان در خصوص راه اندازی استخر چرام گفت:این استخر که با اعتبار میلیاردی احداث شده است هرچند شاید جانمایی درستی نداشته باشد اما انصاف نیست که تعطیل باشد.

  وی افزود:با توجه به دغدغه بحق جوانان و مطالبه آنها در خصوص راه اندازی تنها استخر چرام به صورت ویژه در دستور قرار گرفت که خوشبختانه به سرانجام مطلوبی رسید.

  نماینده عالی دولت در شهرستان چرام تصریح کرد:هر مدیری که در خدمت مردم باشد حتی خلاف فکری ما، حمایت می‌شود ولی درغیر اینصورت مدیرانی که نتواند در راستای نظام، دولت و مردم حرکت کنند، مورد برخورد ما قرار می‌گیرند.
  پاداش گفت: جای تأسف دارد برای مدیرانی که در حوزه ورزش و بحث استخر چرام کوتاهی کردند.

  فرماندار چرام با تشکر مدیراداره ورزش و جوانان چرام که در این مدت به صورت شبانه روزی برای راه اندازی مجدد استخر تلاش داشتند بیان کرد:همکاری با مستأجر و نظارت مستمر بر کیفیت استخر به خصوص در بحث نظافت و نجات غریق باید در اولویت باشد.

  مدیر ورزش و جوانان چرام:استخر چرام راه اندازی شد وآماده ی قراداد با سایر ادارات است

  بخشایی عنوان کرد:در بحث راه اندازی استخر چرام همه متوجه هستند که پیگیر مشکلات این مکان بودیم.

  مدیر ورزش و جوانان چرام افزود:ادارات خدمات رسان باتوجه به اینکه استخر چرام یکی از مشکلات اساسی شهرستان بود،هزینه های این ادارات را نمیتوانستیم از اداره ورزش و جوانان دهیم که باید چاره ای اندیشه شود.

  بخشایی گفت: مدیران ادارات خدمت رسان مشکلات را در زمان راه اندازی این استخر بیان می کنند.

  این مسئول گفت:اگر اداره ما بتواند بصورت قسطی بهای مصرفی استخر را پرداخت کند،وضعیت بهتر خواهد شد.

  وی افزود:استخر چرام از امروز راه اندازی شده که آماده ی قراداد با سایر ادارات است.

  رئیس اداره ورزش و جوانان چرام از حمایت ها و پیگیری های فرماندار سختکوش شهرستان چرام در رفع مشکلات تنها استخر چرام ,تقدیر و تشکرد.

  تصاویر:


  انتهای پیام/1021 / یاری‌زاده

  آرشیواخبار