جمعه 23 آذر 1397   13:48:53
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1396/12/10 پنجشنبه
 • به ریاست فرماندار چرام: ستاد تنظیم بازار شهرستان چرام تشکیل جلسه داد/ تصاویر
  ظهر امروز جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان چرام در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام، ظهر امروز جلسه کمسیون و تنظیم بازار شهرستان چرام در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
  فرماندار چرام در این جلسه بیان کرد:مدیرانی که در جلسات شرکت نمی‌کنند،نداشتن شان و منزلت مدیریت خود را نشان میدهند و در آینده نزدیک تغییرات مدیریتی صورت خواهد گرفت.

  داریوش پاداش، افزود: در حوزه فرآورده‌های نفتی مشکل خاصی نداریم و جایگاه بنزین و گاز فعلی شهرستان به حد نرمال رسیده است.

  پاداش ادامه داد: فعالیت های خوبی در بخش دامپزشکی داریم ولی کافی نیست و می‌طلبد گوشت قرمز در روزهای تعطیل هم تامین شود.

  فرماندار چرام به نیازمندیهای گردشگران نوروزی اشاره کرد و گفت: ما باید تمام نیازمندی های گردشگران را در ایام نوروز تامین کنیم که این مورد باید پیگیری شود.

  وی به عدم حضور شهردار چرام در جلسات اشاره و عنوان کرد:شردار چرام باید بیشتر به جلسات توجه کنند چرا که عدم حضور وی به جد مشاهده می‌شود و از طرفی این مورد، نمره منفی برای وی خواهد داشت.

  پاداش با بیان اینکه بهای کالاها باید منطقه ای قیمت گذاری شوند، گفت: اگر قرار باشد هر صنفی قیمت‌ها را تغییر دهد، نشان از این است که مدیران ضعف دارند و از طرفی اگر دوست سیاسی یا قوم خود را احترام کنیم،همان فرد خار چشم ما شده که در این مورد باید قانون را مد نظر داشته باشیم.

  فرماندار چرام عدم حضور مدیران تعزیرات حکومتی شهرستان در جلسات اشاره کرد و گفت:مدیران تعزیرات حکومتی در جلسات شهرستان مشاهده نمی‌شوند و از مدیرکل انتظار داریم که نظارت کند که درغیر اینصورت باید پاسخگوی سوالات ما در استان باشد.

  بخشدارمرکزی چرام دراین جلسه اظهارکرد:التهاب بازار شب عید و بدون داشتن جلسات بحران زیادی دارد.

  الیاس افسردیر با اشاره به قیمت های اعلام شده، گفت:قیمت های اعلام شده دستگاه ها بالاترازقیمت فعلی بازاراست .

  وی به بازارچه چشمه بلقیس چرام در ایام عید اشاره وعنوان کرد:جهت رفاه حال مسافرین و گردشگران ضمن نظارت دقیق، همکاری لازم را با فروشندگان داشته باشیم.

  بخشدارمرکزی چرام بیان کرد:یکی از مشکلات شهرستان ما عدم استقلال برخی ادارات همچون امور عشایر و تعزیرات است که باعث عدم حضور مدیران این ادارات در جلسات میشود.

  افسردیر گفت:برخی اصناف باید با نظارت بیشتر با قیمت اصلی خدمات و کالا به شهروندان ارئه دهند.
   

  در ادامه این جلسه بخشدارسرفاریاب با اشاره به وضعیت آب وهوایی و تنوع گونه های درختی ، چشمه سارها و طبعیت بکر شهر سرفاریاب، گفت: شهر سرفاریاب در دو اقلیم سردسیری و گرمسیری واقع شده که همه ایام بویژه ایام عید پذیرای گردشگران بسیاری از نقاط مختلف کشور است .

  غلامحسن آتش سودا افزود:لذا با توجه به شلوغ بودن و تردد زیاد در ایام عید نوروز که تقریبا در بخش سرفاریاب حدود یکماه عده زیادی از مردم این بخش را جهت تفریح انتخاب میکنند، نیاز به توجه ویژه دارد.

  وی اظهار کرد: علاوه بر افتتاح اتاق اصناف در سرفاریاب، فعالیت این دستگاه کم است و میتوان عنوان کرد که عملا تعطیل است ونظارت کمی دارد.

  بخشدارسرفاریاب درمورد آزاد و دولتی بودن نانوایی ها،عنوان کرد:باید نظارت لازم انجام پذیرد تا اینکه کیفیت نان بالا رود و مردم رضایت داشته باشند.

   آتش سودا افزود:متاسفانه یکی ازارکان اساسی جلسات،مدیران تعزیرات حکومتی است، که همیشه غایب است و با توجه به مصوبات شورای ترافیک و مشکلات مراکز مسافربری شهری یا آژانس ها قرار بر سامان دادن آنها بود که تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

  رئیس شورای اداری درسرفاریاب گفت : حتی باوجود شاکیهای خصوصی و ارسال اعتراض و شکایت آنان به مراجع ذیصلاح از جمله تعزیرات حکومتی تاکنون اقدام موثری صورت نپذیرفته و متخلفین به تخلف خود ادامه میدهند.

  وی با اشاره به اعتراض مردم درمورد تغییرقیمت ها،گفت:مشاهده شده است که قیمت بعضی ازاجناس درمغازه ها متفاوت و گاهی تاریخ مصرف گذشته هست.


  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما