سه‌شنبه 3 مهر 1397   14:59:24
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1396/7/13 پنجشنبه
 • پیام تبریک فرماندارشهرستان چرام به مناسبت هفته نیروی انتظامی
  فرماندار شهرستان چرام طی پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری چرام ، فرماندار شهرستان چرام در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت و از خدمات شبانه روزی حافظان امنیت کشور تقدیر کرد

  متن تبریک فرماندار چرام به مناسبت هفته نیروی انتظامی

  بسمه تعالی

  هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.

  نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ قرین با شجاعت ، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند .

  بی شک یکی از محورهای توسعه ,امنیت می باشد و خوشبختانه استان کهگیلویه و بویراحمد به مدد زحمات عزیزان نیروی انتظامی از استان های امن کشورمان می باشد و فضا و فرصت برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی فراهم است.

  یکی از سیاست های مهم دولت تدبیر و امید بحث امنیت تمامی مرزهای کشور.  همچنین امنیت اجتماعی و روانی جامعه است و در ۴سال گذشته سبزپوشان نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت با نثار جان خود خدمات شایانی را به کشور ارائه کردند.

  بدینوسیله از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان چرام و استان کهگیلویه و بویراحمد و فرماندهی محترم انتظامی استان و چرام  که در برقراری نظم و امنیت در شهر و روستا تلاش می کنند تقدیر و تشکر می نمایم ,انشاالله در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری ,ایران اسلامی همیشه در کمال امنیت و آسایش باشد.

  داریوش پاداش
  سرپرست فرمانداری شهرستان چرام


  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما