سه‌شنبه 3 مهر 1397   15:00:37
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1396/7/12 چهارشنبه
 • زنگ فعالیت آموزشی مهدکودک های چرام نواخته شد(+تصاویر)
  زنگ نمادین آغاز فعالیت مهدکودک های شهرستان چرام امروز صبح با حضور مسئولان در مهدکودک گل بهار نواخته شد.

  به گزارشروابط عمومی فرمانداری چرام,امروز صبح با حضور پاداش فرماندار, حجت الاسلام افشارامام جمعه ,رئیس بهزیستی شهرستان چرام و دیگر مدیران و اولیا,زنگ نمادین آغاز فعالیت آموزشی در مهدکودک های شهرستان چرام نواخته شد.

  عزیز راکبی رئیس بهزیستی شهرستان چرام ضمن خوش آمد گویی. و تسلیت ماه محرم اظهار کرد:زنگ نمادین ۲۴مهدکودک چرام امروز در مهدکودک گل بهار به نمایندگی از سایر مهدکودک شهرستان و ۱۹روستا مهد با حضور مسئولان و اولیا نواخته شد.

  وی افزود:این۲۴ مهدکودک زیر نظر بهزیستی چرام در سال جدید آغاز بکار نموده اند که از این تعداد نوزده روستا مهد بوده و پنج مهد در شهر چرام می باشد که باتوجه به گستردگی جمعیت و روستاها امسال متقاضی چندین مهد جدید بوده ایم که انشاالله مقدمات راه اندازی آنها در سال جدید آغاز خواهد شد.

  راکبی افزود: نزدیک به هفتاد نفر به عنوان مربی در این مهدکودک ها مشغول به آموزش هستند و به نوعی ایجاد شغل نموده ایم که بیمه این افراد را اداره بهزیستی متقبل شده و ماهانه به بیمه های اجتماعی واریز می گردد.

  وی بیان کرد:در این بکار گیری سعی نموده ایم فرزندان مدد جویان ما در اولویت به کار گیری باشند.

  مدیر بهزیستی شهرستان چرام با اشاره به خدمات ارائه شده به این مهدکودک ها گفت:هزینه شهریه یه دهک پایین و خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی و خانوارههای دارای فرزندان ۲قلو و ۳قلو را پرداخت می کنیم.

  وی افزود: هافزود روزانه ۲هزار تومان به ازاء هر نفر بر ای وعده غذای گرم به مهدکودک ها پرداخت می کنیم و در حد امکان میز وصندلی ودیگر اقلام آموزشی نیز در اختیار مهد های کودک گذاشته شده است.

  مدیر بهزیستی شهرستان چرام خبرداد:همایش حسینی کودکان چرام,۱۶مهرماه در مصلی نماز جمعه چرام برگزار می شود.

  در ادامه این جلسه امام جمعه محترم چرام تذکراتی را به والدین حضور یافته در جلسه عنوان نمودوگفت: مادران وپدران باید مسائل دینی را به کودکان خود آموزش دهند ومربیان مهد های کودک تلاش نمایند تا این کودکان با اصول اولیه دینداری آشنایی یابند چراکه ثواب هرکار خیری که این کودکان در آینده انجام دهند از آن بی نصیب نخواهند بود.

  براساس این گزارش ,زنگ نمادین و. آغاز فعالیتءرسمی مهد کودک های چرام نواخته شد و کودکان با در آئین غبار روبی گلزار شهدا چرام شرکت کردند و در اقدامی ابتکاری این بار کودکان مهدکودک غبار روبی را با حضور مسئولان انجام دادند.

  تصاویر تکمیلی:

  ———-


  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما